Akademia Nauki Języka Angielskiego

ENGLISH ACADEMY

ul. Żwirki i Wigury 8/9
34-100 Wadowice

szkola@akademiaangielskiego.pl

tel. 510 510 110

Aktualności
POSIADAMY LICENCJE:
KURS MATURALNY

Kurs z zakresu GENERAL ENGLISH przygotowujący do zdania egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym, mający na celu zapoznanie się ze strukturą egzaminu, typami pytań oraz wymaganiami programowymi.

Kurs rozwija wszystkie aspekty językowe, pomaga skutecznie opanować zakres struktur gramatycznych, pisanie tekstu, rozumienie ze słuchu, poszerza zasób słownictwa oraz rozwija umiejętność swobodnego porozumiewania się w różnorodnych sytuacjach życia codziennego.
Kurs oparty o aktualne podręczniki opracowane na podstawie wytycznych MEN oraz szereg materiałów dodatkowych specjalnie przygotowanych pod kątem egzaminu maturalnego.

W trakcie kursu przeprowadzamy egzamin próbny, podczas którego nasi maturzyści mogą sprawdzić swoje umiejętności i zapoznać się dokładnie z formą i przebiegiem egzaminu właściwego.

SYSTEM ZAJĘĆ:

Kurs maturalny trwa od września do kwietnia. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 min.
w grupach liczących 5-8 osób.
KURSY GIMNAZJALNE

Zgodnie z rozporządzeniem ministra edukacji od tego roku wszystkich uczniów gimnazjum obowiązuje egzamin z języka obcego. Dotyczy on również drugoklasistów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom gimnazjalistów stworzyliśmy "Kurs przygotowujący
do egzaminu gimnazjalnego
". Kurs ten został opracowany w oparciu o dwa podstawowe elementy. Szybkie oraz efektywne nauczanie umiejętności porozumiewania się w języku angielskim przy jednoczesnym przełamaniu bariery językowej (czyli obawy przed mówieniem) oraz doskonalenie znajomości języka w aspekcie wszystkich umiejętności językowych tj. słuchania, czytania, pisania
oraz mówienia.

Na zajęciach lektorzy oraz uczniowie korzystają z podręczników rekomendowanych i zatwierdzonych przez MEN w zakresie nauczania języka angielskiego na poziomie gimnazjum. W przypadku zajęć kładących nacisk na mówienie lektorzy używając niezwykle skutecznych metod bezpośrednich takich jak Avalon.

Podczas zajęć lektorzy używają wyłącznie języka angielskiego. Po zakończeniu nauki kursanci mogą kontynuować naukę na odpowiednim dla siebie poziomie.

SYSTEM ZAJĘĆ:

Kurs gimnazjalny trwa od września do kwietnia. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 min. w grupach liczących 5-8 osób.
KURSY EGZAMINACYJNE

Kursy języka angielskiego na 5 poziomach zaawansowania z zakresu GENERAL ENGLISH, dla gimnazjalistów, młodzieży i dorosłych. Kursy te cieszą się popularnością, ponieważ uczą i rozwijają wszystkie umiejętności językowe, ze szczególnym rozwinięciem umiejętności mówienia. Kursy
od poziomu średnio-zaawansowanego
. Stworzony z myślą o osobach chcących osiągnąć najwyższe kompetencje językowe oraz zdobyć certyfikat potwierdzający stopień zaawansowania (EGZAMINY CAMBRIDGE: FCE, CAE, CPE).

SYSTEM ZAJĘĆ:

Kurs trwa od września do czerwca. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 min. W grupach liczących 5 -8 osób.
KURSY KOREPETYTORSKIE

Kursy prowadzone dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.
Mają na celu pomoc w nauce w trakcie trwania roku szkolnego a także podnoszenie poziomu wiedzy, polepszanie wyników w nauce, przygotowywanie do sprawdzianów. Na kursach tych utrwalany jest materiał realizowany w szkole.

SYSTEM ZAJĘĆ:

Kurs trwa od września do czerwca. Zajęcia odbywają się raz lub 2 razy w tygodniu po 90min.
w grupach liczących 6-12 osób.
Przy każdym kursie - nadajemy całkowicie nowe znaczenie pojęciu "nauka" prowadząc zajęcia przy użyciu TABLICY INTERAKTYWNEJ !!!
"AKADEMIA NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEG - ENGLISH ACADEMY" ul. Żwirki i Wigury 8/9, 34-100 Wadowice, tel. 510 510 110 e-mail: szkola@akademiaangielskiego.pl